8 Mart 2013 Cuma

Photo Diary #10

Hayatını düzene sokmaya çalışan bloggerdan herkese selamlar :) Evet, Photo Diary'leri düzene sokamadığımı biliyorum ( düzen kelimesini bu cümlede kullanmak bile anormallik aslında :D ), bu sefer size " Ne zamandır da yapmıyormuşum, oh iyi oldu :)" diyemeyeceğim, çünkü fotoğraflara bakarken fark ettim ki bir çoğunu ne zaman ne yaparken çektiğimi bile hatırlamıyorum.


Son zamanlarda neler olduğunu kısaca özet geçersem, bomboşluktan ölen tatilim sonunda bitti. Dersler tüm hızıyla başladı ( bunu spiker aksanıyla okuyunuz :D ), bütün tatili boyunca asosyallikten ölen Raif, insan arasına karışınca çıldırıp sosyalliğin dibine vurmaya kalktı ancak bünyesi bu yoğunluğa dayanamadı, şuan hasta kendisi. Doktora gitti ilacını aldı, bir şeyi yok merak etmeyiniz :) Şimdi de hayatını bir dengeye oturtmaya çalışıyor. ( Ben niye kendimi böyle saçma bir anlatım diliyle anlatıyorum acaba sayın seyirciler :) ). Tüm bunlar ve yukarıdaki fotoğraflarda ne olduğunu hatırlamadığım şeyler yaşanırken blogumu biraz boşlamış olmaktan dolayı vicdan azabı çekmedim sanıyorsanız, sanmayın vallahi çektim :D

Sonunu nasıl bağlayacağımı yine bilemediğim bir postu okudunuz efendim :) Esen kalın, hoşçakalın :) ( televizyon sunucusu was here :D )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder